Alfa Romeo

Salony Alfa Romeo

16 salonów w 11 miastach

Alfa Romeo ma w Polsce 16 autoryzowanych salonów w 11 miastach i 10 województwach (stan na 2026-08-14). Najwięcej znajdziesz w mieście Poznań (3), a duży wybór jest też w miastach: Kraków (3), Warszawa (2). Średnia ocena salonów Alfa Romeo to 4,2/5 na podstawie 955 opinii Google. Najlepiej oceniany jest Alfa Romeo Golemo (4,9/5, 78 opinii).

Ile jest salonów Alfa Romeo w Polsce? — rozbicie na województwa i miasta

Mapa salonów Alfa Romeo w Polsce

Lista salonów Alfa Romeo według województwa

Małopolskie (3)

Wielkopolskie (3)

Mazowieckie (2)

Dolnośląskie (1)

Lubelskie (1)

Lubuskie (1)

Opolskie (1)

Pomorskie (1)

Zachodniopomorskie (1)

Śląskie (1)

Pozostałe lokalizacje (1)

Najczęściej zadawane pytania

Ile salonów Alfa Romeo jest w Polsce?
W Polsce działa 16 salonów Alfa Romeo w 11 miastach.
Gdzie znaleźć salon Alfa Romeo?
Na tej stronie znajdziesz listę wszystkich 16 salonów Alfa Romeo w Polsce z adresami, telefonami i opiniami.
W którym mieście jest najwięcej salonów Alfa Romeo?
Najwięcej salonów Alfa Romeo działa w mieście Poznań — 3. Duży wybór jest też w miastach: Kraków (3), Warszawa (2).
Który salon Alfa Romeo w Polsce ma najlepsze opinie?
Najwyżej oceniany salon Alfa Romeo to Alfa Romeo Golemo (Kraków) — ocena 4,9/5 przy 78 opiniach Google.
Gdzie jest najbliższy salon Alfa Romeo?
Salony Alfa Romeo działają w 10 z 16 województw. Najwięcej jest ich w województwach: Wielkopolskie (3), Małopolskie (3), Mazowieckie (2), Lubuskie (1), Lubelskie (1). Lista salonów na tej stronie jest pogrupowana według województw, a mapa na znajdzsalon.pl/mapa/ pokazuje wszystkie lokalizacje i pozwala znaleźć najbliższą po włączeniu lokalizacji w przeglądarce.
Czy salony Alfa Romeo są otwarte w soboty i niedziele?
W sobotę pracuje 10 z 13 salonów Alfa Romeo, które podają godziny otwarcia — zwykle w skróconych godzinach, najczęściej od 9:00 do 14:00 lub 15:00. W niedzielę nie pracuje żaden. Dokładne godziny konkretnego salonu znajdziesz na jego stronie w katalogu.